1 |
Wąsowska Magda |
Przasnyski Klub Karate Kyokushin |
Dzieci młodsze -25kg |
A |
| |
2 |
Ostrowska Aleksandra |
KKK Czarna Białostocka |
Dzieci młodsze -25kg |
A |
| |
3 |
Rachoń Sara |
Lubelski KKK |
Dzieci -30kg |
A |
| |
4 |
Słowińska Agnieszka |
Olecka SSWKK |
Dzieci -30kg |
A |
| |
5 |
Świątek Julia |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Dzieci -30kg |
A |
| |
6 |
Bartkiewicz Aleksandra |
Węgorzewski KKK |
Dzieci +30kg |
A |
| |
7 |
Soliwodzka Maja |
Przasnyski Klub Karate Kyokushin |
Dzieci +30kg |
A |
| |
8 |
Hołownia Julia |
Olecka SSWKK |
Dzieci +30kg |
A |
| |
9 |
Komorowska Alicja |
MKS Tęcza Ojrzeń |
Dzieci +30kg |
A |
| |
11 |
Ślaski Szymon |
Ostrołęcki KKK |
Dzieci -25kg |
A |
| |
12 |
Pietrzak Hubert |
WKKK Sypień |
Dzieci -25kg |
A |
| |
13 |
Wiącek Witold |
WKKK Sypień |
Dzieci -25kg |
A |
| |
14 |
Duda Tymoteusz |
Węgorzewski KKK |
Dzieci -30kg |
A |
| |
15 |
Boszczyk Oskar |
Bushi Team |
Dzieci -30kg |
A |
| |
16 |
Kania Dawid |
Zamojski KKK |
Dzieci -30kg |
A |
| |
17 |
Smokowski Kamil |
Olecka SSWKK |
Dzieci -30kg |
A |
| |
18 |
Romasz Maksymilian |
Przasnyski Klub Karate Kyokushin |
Dzieci -35kg |
A |
| |
19 |
Tabaka Szymon |
Ostrołęcki KKK |
Dzieci -35kg |
A |
| |
20 |
Wysocki Igor |
Bushi Team |
Dzieci -35kg |
A |
| |
21 |
Jędrasik Mateusz |
Bushi Team |
Dzieci -35kg |
A |
| |
22 |
Tarasiuk Olaf |
Olecka SSWKK |
Dzieci -35kg |
A |
| |
23 |
Góralczyk Igor |
Olecka SSWKK |
Dzieci -35kg |
A |
| |
24 |
Mielczarek Jakub |
Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
Dzieci -35kg |
A |
| |
25 |
Krupiński- Panna Franciszek |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Dzieci +35kg |
A |
| |
26 |
Głąb Maksymilian |
WKKK Sypień |
Dzieci +35kg |
A |
| |
27 |
Tomczak Tymon |
KKK TOSHI |
Dzieci +35kg |
A |
| |
28 |
Otremba Malwina |
Olsztyński KKK |
Kadetki -35kg |
A |
Kadeci |
B |
29 |
Mosakowska Adrianna |
Ciechanowski KKK |
Kadetki -35kg |
A |
Kadeci |
B |
30 |
Szczepańska Gabriela |
Masters Dojo WASW |
Kadetki -35kg |
A |
| |
31 |
Jachimowicz Wiktoria |
Węgorzewski KKK |
Kadetki +45kg |
A |
| |
32 |
Pietrosiuk Zuzanna |
Włocławski KKK |
Kadetki +45kg |
A |
| |
33 |
Tetkowski Karol |
MKS Tęcza Ojrzeń |
Kadeci -30kg |
A |
| |
34 |
Kaczor Maciej |
Masters Dojo WASW |
Kadeci -30kg |
A |
| |
35 |
Urbaniak Allan |
WKKK Sypień |
Kadeci -30kg |
A |
| |
36 |
Olszewski Jakub |
Supraski Klub Karate Kyokushin |
Kadeci -35kg |
A |
| |
37 |
Ślaski Mateusz |
Ostrołęcki KKK |
Kadeci -35kg |
A |
| |
38 |
Buczacki Maciej |
Bushi Team |
Kadeci -35kg |
A |
| |
39 |
Łoza Mikołaj |
Zamojski KKK |
Kadeci -35kg |
A |
| |
40 |
Padlewski Franciszek |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Kadeci -35kg |
A |
| |
41 |
Domelewski Władysław |
Olecka SSWKK |
Kadeci -35kg |
A |
Kadeci |
B |
42 |
Gaworski Mateusz |
Olecka SSWKK |
Kadeci -35kg |
A |
| |
43 |
Tetkowski Michał |
MKS Tęcza Ojrzeń |
Kadeci -35kg |
A |
| |
44 |
Ponurko Bartosz |
Białostocki KKK KANKU |
Kadeci -35kg |
A |
| |
45 |
Siegień Ksawery |
Białostocki KKK KANKU |
Kadeci -35kg |
A |
| |
46 |
Latosiński Radosław |
Węgorzewski KKK |
Kadeci -40kg |
A |
| |
47 |
Sozoniuk Szymon |
Bushi Team |
Kadeci -40kg |
A |
| |
48 |
Mróz Jakub |
Ostrołęcki KKK |
Kadeci -40kg |
A |
| |
49 |
Jasiukiewicz Paweł |
Olecka SSWKK |
Kadeci -40kg |
A |
| |
50 |
Malicki Ksawery |
WKKK Sypień |
Kadeci -40kg |
A |
| |
51 |
Kania Alan |
Zamojski KKK |
Kadeci -45kg |
A |
Kadeci |
B |
52 |
Korpalski Maciej |
Iławski KKK |
Kadeci -45kg |
A |
Kadeci |
B |
53 |
Polak Filip |
Zambrowski KKK |
Kadeci -45kg |
A |
| |
54 |
Murzyn Przemysław |
Olecka SSWKK |
Kadeci -45kg |
A |
Kadeci |
B |
55 |
Pieszczyk Jakub |
Ciechanowski KKK |
Kadeci -45kg |
A |
| |
56 |
Franciszkiewicz Jakub |
Płocki KKK |
Kadeci +45kg |
A |
| |
57 |
Łukowski Tymoteusz |
Olecka SSWKK |
Kadeci +45kg |
A |
| |
58 |
Dziedziach Dominik |
Olecka SSWKK |
Kadeci +45kg |
A |
Kadeci |
B |
59 |
Grynkiewicz Kuba |
KKK Czarna Białostocka |
Kadeci +45kg |
A |
| |
60 |
Pietroń Przemek |
KKK TOSHI |
Kadeci +45kg |
A |
| |
61 |
Zajko Aleksandra |
Białostocki KKK KANKU |
Młodziczki -40kg |
C |
Młodzicy |
C |
62 |
Cichal Julia |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Młodziczki -40kg |
C |
| |
63 |
Wiśniewska Zuzanna |
Węgorzewski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
Młodzicy |
C |
64 |
Adakimowicz Dominika |
Węgorzewski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
Młodzicy |
C |
65 |
Kuszelewska Weronika |
Olsztyński KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
66 |
Kalisiewicz Kinga |
Zambrowski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
67 |
Miętkiewicz Amelia |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
Młodzicy |
C |
68 |
Eromin Zofia |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
69 |
Grzegorczyk Marta |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
Młodzicy |
C |
70 |
Goździewska Wiktoria |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
71 |
Zając Wiktoria |
WKKK Sypień |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
72 |
Keni Meltem |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
73 |
Jakubiak Patrycja |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
74 |
Bączkiewicz Roksana |
Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
75 |
Bieniada Gabriela |
WKKK Sypień |
Młodziczki -50kg |
C |
| |
76 |
Kuprewicz Karina |
Węgorzewski KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
Młodzicy |
C |
77 |
Grzyb Maja |
Ostrołęcki KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
78 |
Zaręba Amelia |
Zambrowski KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
79 |
Sar Wiktoria |
Płocki KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
80 |
Jędrzejewska Zuzanna |
Włocławski KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
81 |
Chmielewska Weronika |
KKK Czarna Białostocka |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
82 |
Justyńska Daria |
Białostocki KKK KANKU |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
83 |
Jamróz Lena |
Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
84 |
Simińska Gabrysia |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
Młodzicy |
C |
85 |
Okrasa Róża |
Ciechanowski KKK |
Młodziczki +50kg |
C |
Młodzicy |
C |
86 |
Woźniak Zuzanna |
Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
Młodziczki +50kg |
C |
| |
87 |
Gradziński Michał |
Lubelski KKK |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
88 |
Rudakov Danylo |
WKKK Sypień |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
89 |
Sidorowicz Szymon |
Olsztyński KKK |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
90 |
Łazicki Wojciech |
Olsztyński KKK |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
91 |
Leszczyński Igor |
Augustowski Klub Karate Kyokushin |
Młodzicy -40kg |
C |
Młodzicy |
C |
92 |
Dobrzyń Konrad |
Olecka SSWKK |
Młodzicy -40kg |
C |
Młodzicy |
C |
93 |
Radecki Wiktor |
KKK Czarna Białostocka |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
94 |
Mądry Szymon |
Ciechanowski KKK |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
95 |
Świątek Stanisław |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Młodzicy -40kg |
C |
| |
96 |
Bezzubchenko Sasha |
WKKK Sypień |
Młodzicy -45kg |
C |
| |
97 |
Komorowski Piotr |
MKS Tęcza Ojrzeń |
Młodzicy -45kg |
C |
| |
98 |
Aleksiejczyk Kacper |
Białostocki KKK KANKU |
Młodzicy -45kg |
C |
| |
99 |
Walkowiak Piotr |
WKKK Sypień |
Młodzicy -45kg |
C |
| |
100 |
Markowski Nikodem |
Węgorzewski KKK |
Młodzicy -55kg |
C |
| |
101 |
Przyczyna Jakub |
Zamojski KKK |
Młodzicy -55kg |
C |
| |
102 |
Lutostański Gabriel |
Zambrowski KKK |
Młodzicy -55kg |
C |
Młodzicy |
C |
103 |
Kulczyński Jakub |
Zambrowski KKK |
Młodzicy -55kg |
C |
| |
104 |
Niewiadomski Kamil |
Ciechanowski KKK |
Młodzicy -55kg |
C |
| |
105 |
Tomasz Dadura |
Augustowski Klub Karate Kyokushin |
Młodzicy -55kg |
C |
Młodzicy |
C |
106 |
Kulikowski Mikołaj |
Augustowski Klub Karate Kyokushin |
Młodzicy -55kg |
C |
| |
107 |
Adamczyk Maciej |
Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
Młodzicy -55kg |
C |
| |
108 |
Lypchansky Serhii |
WKKK Sypień |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
109 |
Zalewski Jakub |
Zambrowski KKK |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
110 |
Jabłoński Paweł |
Zambrowski KKK |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
111 |
Żbikowski Bartosz |
Ciechanowski KKK |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
112 |
Dunikowski Mikołaj |
Ciechanowski KKK |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
113 |
Królicki Jakub |
Ciechanowski KKK |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
114 |
Rosłanowski Adam |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
115 |
Zając Wojciech |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
116 |
Pawlik Krzysztof |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
118 |
Iwańczyk Jan |
Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
Młodzicy +55kg |
C |
| |
119 |
Spudowska Anna |
Lubelski KKK |
Juniorki młodsze -50kg |
B |
Juniorzy młodsi |
A |
120 |
Sęk Julita |
Ostrołęcki KKK |
Juniorki młodsze -50kg |
B |
| |
121 |
Ndiaye Aisha |
Olsztyński KKK |
Juniorki młodsze -50kg |
B |
Juniorzy młodsi |
A |
122 |
Dąbkowska Zuzanna |
Olsztyński KKK |
Juniorki młodsze -50kg |
B |
Juniorzy młodsi |
A |
123 |
Latosińska Katarzyna |
Węgorzewski KKK |
Juniorki młodsze -60kg |
B |
| |
124 |
Chmielewska Weronika |
Węgorzewski KKK |
Juniorki młodsze -60kg |
B |
| |
125 |
Abramczyk Aleksandra |
Ostrołęcki KKK |
Juniorki młodsze -60kg |
B |
| |
127 |
Pogłód Dominika |
Olsztyński KKK |
Juniorki młodsze -60kg |
B |
| |
128 |
Ponurko Aleksandra |
Białostocki KKK KANKU |
Juniorki młodsze -60kg |
B |
| |
129 |
Włodarska Natalia |
Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
Juniorki młodsze -60kg |
B |
| |
130 |
Sasinowska Aleksandra |
Zambrowski KKK |
Juniorki młodsze +60kg |
B |
| |
131 |
Bożewicz Karolina |
Augustowski Klub Karate Kyokushin |
Juniorki młodsze +60kg |
B |
Juniorzy młodsi |
A |
132 |
Balcerek Anna |
Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
Juniorki młodsze +60kg |
B |
Juniorzy młodsi |
A |
133 |
Grochalski Krzysztof |
WKKK Sypień |
Juniorzy młodsi -50kg |
B |
| |
134 |
Gajlewicz Maciej |
WKKK Sypień |
Juniorzy młodsi -50kg |
B |
| |
135 |
Goździewski Paweł |
Ostrołęcki KKK |
Juniorzy młodsi -55kg |
B |
| |
136 |
Choromański Mateusz |
Zambrowski KKK |
Juniorzy młodsi -55kg |
B |
| |
137 |
Piłka Piotr |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Juniorzy młodsi -55kg |
B |
| |
138 |
Sozoniuk Jan |
Bushi Team |
Juniorzy młodsi -60kg |
B |
| |
139 |
Tyrka Oskar |
Olsztyński KKK |
Juniorzy młodsi -60kg |
B |
| |
140 |
Olszewski Aleksnder |
WKKK Sypień |
Juniorzy młodsi -60kg |
B |
Juniorzy młodsi |
A |
141 |
Ohii Artem |
WKKK Sypień |
Juniorzy młodsi -65kg |
B |
| |
142 |
Markowicz Szymon |
Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
Juniorzy młodsi -65kg |
B |
| |
143 |
Łukasz Michalak |
Łomżyński Klub Karate |
Juniorzy młodsi +65kg |
B |
| |
144 |
Pniewski Miłosz |
Iławski KKK |
Juniorzy młodsi +65kg |
B |
| |
145 |
Bień Matylda |
Zamojski KKK |
Juniorki -65kg |
B |
| |
146 |
Kuklińska Kinga |
Olecka SSWKK |
Juniorki -65kg |
B |
Juniorzy |
A |
147 |
Jurkowska Dominika |
KKK TOSHI |
Juniorki -65kg |
B |
| |
148 |
Malon Agata |
Ostrołęcki KKK |
Juniorki +65kg |
B |
| |
149 |
Pacyga Małgorzata |
Olsztyński KKK |
Juniorki +65kg |
B |
| |
150 |
Laska Wiktoria |
Zambrowski KKK |
Juniorki +65kg |
B |
| |
151 |
Kuźmicki Michał |
Włocławski KKK |
Juniorzy -70kg |
B |
| |
152 |
Gibowicz Piotr |
Olecka SSWKK |
Juniorzy -70kg |
B |
Juniorzy |
A |
153 |
Kolaja Wiktor |
WKKK Sypień |
Juniorzy -75kg |
B |
| |
154 |
Czyż Patryk |
KKK TOSHI |
Juniorzy -75kg |
B |
| |
155 |
Goździewska Małgorzata |
Ostrołęcki KKK |
Seniorki -60kg |
B |
| |
156 |
Dobrzyń Andżelika |
Olecka SSWKK |
Seniorki -60kg |
B |
Seniorzy |
B |
157 |
Kapkan Olena |
Kaliski Klub Karate Kyokushinkai |
Seniorki -60kg |
B |
Seniorzy |
B |
158 |
Bosowski Kajetan |
Zamojski KKK |
Seniorzy I krok |
B |
| |
159 |
Szargiej Damian |
Olecka SSWKK |
Seniorzy I krok |
B |
| |
160 |
Aleksiejczyk Karol |
Białostocki KKK KANKU |
Seniorzy I krok |
B |
| |
162 |
Gajewski Kamil |
WKKK Sypień |
Seniorzy I krok |
B |
| |
163 |
Iwiński Artur |
KKK TOSHI |
Seniorzy I krok |
B |
| |
164 |
Dela Karol |
Olsztyński KKK |
Masters -85kg |
B |
| |
165 |
Król Krzysztof |
WKKK Sypień |
Masters -85kg |
B |
| |
166 |
Dziuba Tomasz |
Masters Dojo WASW |
Masters -85kg |
B |
| |
167 |
Dzyruk Tymoteusz |
WKKK Sypień |
Młodzicy -50kg |
C |
| |
168 |
Kozłowski Piotr |
Zambrowski KKK |
Młodzicy -50kg |
C |
| |
169 |
Zając Patryk |
WKKK Sypień |
Młodzicy -50kg |
C |
| |
170 |
Kaczmarek Marcel |
WKKK Sypień |
Młodzicy -50kg |
C |
| |
171 |
Cichocka Małgorzata |
Płocki KKK |
| |
Seniorzy |
B |
172 |
Minionki z Olecka |
Olecka SSWKK |
| |
| |
173 |
Podstawek Mateusz |
WKKK Sypień |
| |
Juniorzy młodsi |
A |